Тел: (097) 457-11-93


Виготовлення домофонних ключів

Ключ це предмет, який є у кожної сучасної людини. Ми використовуємо його кожен день, коли відкриваємо або закриваємо двері власної квартири, машини або гаража. Втрата або поломка ключа принесе чимало проблем своєму власнику. Відкриття дверей без її пошкодження коштує чималих грошей. Що робити, щоб уникнути проблем пов'язаних з втратою або поломкою ключа?


Як би там не було, завжди майте запасний ключ, щоб випадком не виявитись в дурній ситуації, коли щось потрібно по той бік дверей, а ключа у вас немає. Для цього заздалегідь робіть дублікати ключів!


Компанія Центр послуг "Домашній помічник. Сили швидкого реагування."пропонує виготовлення електронних ключів для домофону.

Загубили ключі від домофону? Хочете зробити додатковий комплект «про всяк випадок»? Немає проблем! Ми працюємо з усіма популярними електронними системами. Без проблем зробимо магнітні домофонні ключі.

Ви можете по дорозі додому  або на роботу зайти в майстерню на хвилинку і зробити ключ від домофона, витративши всього кілька секунд. Вартість роботи мінімальна, а якість - на вищому рівні.


Ми підготували нову послугу «Виготовлення безконтактних ключів для домофонів з виїздом до замовника». Це свого роду «швидка допомога».


При замовленні послуги вам задають кілька уточнюючих питань, і в призначений час майстер буде  вже на місці. Суму до сплати вам назвуть при оформленні заявки. Тираж дублікатів домофонних ключів нічим не обмежений. Сподіваємося, вам сподобається розширення спектру наших  послуг, і ви залишитеся задоволені рівнем нашого сервісу.


Ми гарантуємо сумісність нового ключа з вашою домофонною системою. Термін служби дубліката та його функціональність будуть аналогічні характеристикам оригінального .

Для виготовлення дубліката ключа домофона Вам необхідно надати будь-який ключ від Вашого під'їзду

Ціна одного ключа:50грн.

У нашій фірмі працюють тільки професіонали, які на ринку не один рік і знають всі нюанси своєї області. Ми гарантуємо конфіденційність і володіємо всіма необхідними сертифікатами та дозволами для подібної роботи.

Чекаємо вас за адресою: Бровари, вул.Незалежності, 2 (вхід з торця будинку з боку к-ра Прометей)