Тел: (097) 457-11-93


Виготовлення та продаж подушок та ковдр

Людина, як відомо, третина життя проводить уві сні. Міцний і здоровий сон дає нам відчуття бадьорості, заряд життєвої енергії на наступний день. Що ж є запорукою гарного сну? На якість нашого сну впливають багато факторів, в тому числі і вибір подушки та ковдри. Подушка та ковдра - незамінна в будь-якої спальні, важко собі уявити людину, яка спить без них. Приблизно 99% населення Землі користується даними благом людства. А це мільярди подушок та ковдр різних форм, наповнювачів.

Багато хто з нас навіть не уявляють, що неправильно підібрана подушка та кодра стає ворогом, який шкодить поступово, але дуже впевнено. Правильно підібрана подушка та ковдра, в тому числі і її розмір, сприятливо впливатиме на весь ваш організм. То який же самий оптимальний обсяг для подушки? Відповідь дуже проста: розмір подушки повинен бути таким, щоб під час сну ваша голова знаходилася на одному рівні з матрацом, паралельно. Якщо ваша голова провалюється в подушці або, навпаки, подушка її виштовхує, значить це подушка вам не підходить. Дуже важливо баланс між жорсткістю / м'якістю подушки і її площею.

При покупці подушки враховуйте ці фактори і ви точно купите подушку ту, яка створена саме для вас. А купити правильну і якісну подушку ви зможете в нашому центрі послуг "Домашній помічник. Сили швидкого реагування.", де вам нададуть всю необхідну інформацію і запропонують вам широкий вибір розмірів подушок. Зробивши замовлення на виготовлення подушок, Ви купуєте якісні речі по доступним  цінами.

Основні розміри:


подушка 70х70 ;
подушка 60х60 ;
подушка 50х70 ;
подушка 60х40 ;
подушка 40х40 .Можливі інші розміри.

Склад: гусячий пух / пір'я - 10/90%, пух/пір'я - 30/70%, пух/пір'я - 50/50% напірник - Тік напірниковий.
доставка:


Пухові кодри власного виробницва


Розміри:

170 х 205

140 х 205


м.Бровари - безкоштовно
по Україна - за тарифами транспортних компаній (Нова пошта, Делівері, Інтайм)

​Варіанти напірників: