Тел: (097) 457-11-93


Прокат електроінструменту

Якісний ремонт неможливо виконати без спеціалізованого професійного обладнання. Тільки з його допомогою можна втілити в життя будь-які фантазії при проектуванні, дизайні, облаштуванні та ремонті квартир, будинків та приміщень.

На жаль, професійний інструмент коштує досить дорого, а експлуатується нечасто, щоб його можна було купити в особисте користування та і бігати по сусідам не будеш кожного разу,коли тобі потрібна дрель чи болгарка. Чи не відмовлятися ж через це від мрії і комфорту? Звичайно ж ні!

Наша компанія пропонує зручний, вигідний і бездоганний сервіс - прокат і оренда електричного і бензинового обладнання та інструменту в Броварах.

Наведемо аргументи на користь прокату:
- Ідеальне рішення для більшості компаній і приватних осіб, які хочуть виконувати разовий обсяг будівельних робіт, не маючи для цього відповідного технологічного інструменту.
- Жодне будівництво не триває вічно, після закінчення вам не доведеться думати, куди подіти вже не потрібний інструмент.
- Ми пропонуємо самий міцний і надійний інструмент в так званому "професійному виконанні". Це означає, що такий інструмент досить потужний, він продуктивний і працювати з ним зручно.

-Деякий інструмент, особливо спеціалізований, коштує дорого, його невигідно купувати, ціна просто не встигне окупитися.

Ми пропонуємо прокат самого різного устаткування і інструменту за мінімальними цінами:

-Перфораторів;

-Відбійних молотків;

-Шліфувальних машин;

-Бензопил;

- Машин кутошлифувальних;

-Лобзикових пил;

-Електричних рубанків;

-Фенів промислових;

-Шуруповертів;

та іншого обладнання.

Умови видачі електроінструменту та обладнання:

1. Cкладається договір прокату

1.1 Електроінструмент видається згідно договору під грошову заставу, сума якої зазначена в прайс-листі.

1.2 Електроінструмент видається згідно договору, за бажанням клієнта, під заставу документа, що підтверджує особу орендаря і грошову заставу згідно прайс-листа. Додатково надається інд.код і третій документ (права, військовий квиток, пенсійне посвідчення, тощо).

1.3 Грошовий розрахунок проводиться згідно з тарифом, зазначеним у прайс-листі, з урахуванням індивідуальної знижки клієнта (* Тільки для приватних осіб):

1.4 Юридична особа укладає договір надаючи довіреність на відповідальну особу. Довірена особа отримує інструмент після оплати вартості прокату при наявності паспорта.

2. Інструмент та обладнання повинні бути вичищені і знаходиться в тому ж стані, в якому вони були передані в оренду з урахуванням природного зносу.

3. Вартість чищення інструменту від 10 до 50 грн.

4. Обов'язки орендаря, права, інші умови - згідно договору, що укладається.

​ДОГОВіР ПРОКАТУ

З умовами договору оренди можна ознайомитись тут: