Ремонт одягу

Ми нерідко розлучаємося з улюбленими речами тільки тому, що не знаємо, як їх зберегти.

Зазвичай людям куди легше купити новий плащ замість торішнього з несправною блискавкою. Часто жінки викидають хорошу річ начебто шовкової сукні, випадково пропаленого сигаретою, переконуючи себе в тому, що врятувати його вже неможливо. А тим часом починають улюблену річ нерідко виявляється набагато простіше і дешевше, ніж здається.

Центр послуг "Домашній помічник. Сили швидкого реагування." ремонтує вироби з трикотажу, шкіри, хутра. Комбіновані вироби з різних матеріалів, вироби зі вставками і стразами. Одяг, що підлягає реставрації, буде виглядати як новий після відвідин нашого ательє. Ми можемо повернути вашому хутряному виробу життя, і з пошарпаного він перетвориться в м'який і пухнастий. Будь-яка необережна дірка в виробі може бути майстерно замаскована, та так, що ви незабаром і самі про неї забудете.

Ми не нав'язуємо своє бачення фасону або стилю нашому клієнту. В першу чергу, ми уважно вислуховуємо ваші індивідуальні побажання, і якщо ви захочете почути наш пораду, ми її дамо. Ставитися може це як до звичайної заміни блискавки, так і до внесення змін в комплектацію одягу.

Кожна дрібниця грає велику роль в першу чергу для господаря виробу. Ми доводимо одяг до ідеального стану, кожна дрібниця максимально функціональна, кожен штрих бездоганний. Якщо ви самі не можете вирішити, що саме вам не подобається або що б ви хотіли змінити в виробі, приходьте до нас - ми підкажемо варіанти і запропонуємо способи вирішення проблеми.

Є така чудова історія: у  літньої подружньої пари на черговій річниці весілля запитують молоді онуки: "Бабуся, дідусь, як вам вдалося зберігати шлюб так довго?". На що чоловік і жінка посміхнулися і відповіли: "Справа в тому,що  в наш час у людей зламану річ прийнято було не викидати, а лагодити".

Приходьте в наше ательє, і ви зможете насолоджуватися улюбленим одягом ще довгий час!

І це далеко не все! Якщо у Вас виникло питання, будь ласка, телефонуйте нам за телефоном +38 (067) 344 4410 або приходьте до нас за адресою м. Бровари, вул. Незалежності, 2