Реставрація, чищення подушок, перин та ковдр

 Подушка  досить швидко накопичує піт, бруд, частинки шкіри і в ній починають розмножуватися кліщі і хвороботворні бактерії. Для того, щоб Ваша постіль служила довго, необхідно потурбуватись про неї. Для цього раз на  рік потрібно проводити чистку вашої постільної білизни. Тільки так можна підтримувати вироби в хорошому стані, а також позбутись від пилового кліща, який може спровокувати алергію і загальне ослаблення організму. Але в домашніх умовах зробити таку процедуру якісно неможливо.


Наша компанія займається безпечним очищенням, яке не викликає алергії і подразнень при подальшому контакті виробу з тілом людини. Крім того, при реставрації пір'яних подушок здійснюється заміна напірника, тому навіть дуже стара подушка стане для вас практично нової. В послуги з чищення та реставрації входить ефективна дезінфекція наповнювача, видалення пилу, сміття, ламаного пір'я, заміна напірника.

Також при реставрації подушок і пір'яних виробів ви зможете замовити зміну розміру і щільності подушки, при цьому знищуються всі запахи. Всі процедури з очищення подушок займають зовсім небагато часу. Вартість послуг досить прийнятна для всіх категорій громадян.

Якщо Вас цікавить реставрація подушок в Броварах, звертайтеся  в центр послуг "Домашній помічник." Ми швидко і якісно надамо новий вид Вашим речам, незалежно від їх габаритів і складності чистки, продовжуючи цим самим термін експлуатації.


Реставрація подушок і чистка ковдр в м.Бровари в центрі послуг "Домашній помічник"  - це поєднання багаторічного досвіду, традицій і сучасних технологій з турботою про Ваше здоров'я!