Тел: (097) 457-11-93


Реставрація подушок та ковдр

Центр послуг "Домашній помічник. Сили швидкого реагування."займається не тільки хімчисткою меблів, а й іншими видами чистки, в тому числі і реставрацією подушок та ковдр в Броварах. Подушка дуже зручна, приємна на дотик, володіє чималими позитивними якостями, але при цьому вона досить швидко накопичує піт, бруд, частинки шкіри і в ній починають розмножуватися кліщі і хвороботворні бактерії. Для того, щоб Ваші постіль служили довго, необхідно потурбуватись про неї. Для цього раз на кілька років проводити чистка вашої постільної білизни. Тільки так можна підтримувати вироби в хорошому стані, а також позбудеться від пилового кліща, який може спровокувати алергію і загальне ослаблення організму. Але в домашніх умовах зробити таку процедуру якісно неможливо.


Наша компанія займається безпечним очищенням, яке не викликає алергії і подразнень при подальшому контакті виробу з тілом людини. Крім того, при реставрації пір'яних подушок здійснюється заміна напірника, тому навіть дуже стара подушка стане для вас практично нової. В послуги з чищення та реставрації входить ефективна дезінфекція наповнювача, видалення пилу, сміття, ламаного пір'я, сушка пер і пуху, заміна напірника.

Також при реставрації подушок і пір'яних виробів ви зможете замовити зміну розміру і щільності подушки, при цьому знищуються всі запахи. Всі процедури з очищення подушок займають зовсім небагато часу. Вартість послуг досить прийнятна для всіх категорій громадян.

Якщо Вас цікавить реставрація подушок в Броварах, звертайтеся  в центр послуг "Домашній помічник. Сили швидкого реагування." Ми швидко і якісно надамо новий вид Вашим речам, незалежно від їх габаритів і складності чистки, продовжуючи цим самим термін експлуатації.


Реставрація подушок і чистка ковдр в м.Бровари в центрі послуг "Домашній помічник"  - це поєднання багаторічного досвіду, традицій і сучасних технологій з турботою про Ваше здоров'я!